tel:+34 924 960 321 comercial@pnprecast.com

Stoły przechylne do betonu

 

PN PRECAST

Stoły Przechylne do Produkcji Płyt Betonowych

Stoły uchylne umożliwiają produkcję płyt żelbetowych do budowy obudów i ścian nośnych w budynkach mieszkalnych, handlowych i przemysłowych.

Prefabrykowane panele betonowe mogą mieć różne grubości i wymagane wymiary.

Elementy naszych Stołów Przechylnych do Prefabrykatów Betonowych

Głównymi elementami składowymi stołów uchylnych do produkcji prefabrykowanych płyt betonowych są:

  • Konstrukcja betonowa i deskowanie: projekt jest dostosowywany do potrzeb i przeprowadzane są szczegółowe kontrole strukturalne. Najlepszy wynik zapewnia identyfikowalność i kontrola jakości profili konstrukcyjnych oraz kontrola jednorodności arkuszy na powierzchni.
  • Poprzeczki i przekładki: Stoły z płytami betonowymi są wyposażone w jedną lub dwie listwy boczne i przekładki. Napęd mocowania hydraulicznego, mechanicznego lub magnetycznego. Wysokość boków i przegród może być modułowa. Kształt dopasowuje się do wybranego przez Klienta połączenia.
  • System pochylania: Stoły obrotowe do płyt betonowych posiadają system niezależnego pochylania każdej z połówek (jedna część 81º, druga część 180º). Układ przechylania jest kompletny, składający się z tłoków do pochylania panelu, obwodu hydraulicznego oraz napędu centralnego.
  • System wibracyjny: Stoły wyposażone są w system wibracyjny składający się z wibratorów i obwodu zasilającego, z napędem indywidualnym lub wspólnym. Wibratory mogą być pneumatyczne lub elektryczne.
  • System grzewczy: Stoły przechylne mogą opcjonalnie zawierać system grzewczy w celu przyspieszenia utwardzania betonu. System składa się z obwodu rur i izolacji. Izolacją może być płótno termiczne lub płyta warstwowa.

Kliknijnaobrazek, abypowiększyćrozmiar.

Stół do paneli z systemem automatycznym

Wynik maszyny do produkcji podwójnych płyt betonowych

Stół panelowy zogrzewanie o dużej mocy

Konstrukcja z podwójnymi prefabrykowanymi płytami betonowymi.

.

Stół panelowy o szerokości 4,50specjalny środek

Produkcja i montaż dwuwarstwowych płyt betonowych.
Abrir chat
Bienvenido a PN PRECAST, ¿en qué podemos ayudarle?